Žaidimų konsolių remontas Klaipėdoje

WeFix.lt tai žaidimų konsolių taisykla – vertinantiems kokybę. Jei ieškote Klaipėdoje žaidimo konsolių remonto ekspertų, ar tai būtų Playstation ar Xbox ar kito gamintojo (Nintendo ir t.t.) konsolė, patekote į reikiamą vietą.

Mes galime padėti jei jūsų žaidimų konsolė yra sugedus, pvz lėtai veikia, neįsijungia, nerodo vaizdo ar turi kitą problemą, o galbūt norite tiesiog išvalyti? Mūsų ofisas randasi Klaipėdoje, bet mūsų klientai gali atsiųsti savo žaidimų konsolę iš bet kurio Lietuvos miesto. Dauguma konsolių remonto darbų atliekami per kelias dienas, viskas priklauso kokios firmos turite konsolę ir ar detalės reikiamos remontui yra mūsų sandėlyje. Pvz. PS4 HDMI lizdo pakeitimas yra 1-2 dienų darbas, jei reikia keisti kitas detales, gali užtrukti ir ilgiau. Visada galite su mumis susisiekti ir pasitikslinti.

Dažniausiai pasitaikančios žaidimų konsolių problemos:

– 1 metų garantija visiems konsolių remonto darbams, išskyrus baterijoms (3 mėn).

Jeigu turite problemą, kuri nėra paminėta, arba tiesiog norite sužinoti remonto kainą – susisiekite telefonu arba užpildykite formą.

Užpildykite šią formą

Būtinai paminėkite kokios rūšies įrenginį turite, taip pat apibūdinkite problemą. Pvz. PS4 neužsikrauna ar neįsijungia, ar kaista ir t.t.

Mūsų darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
09:00-19:00

Mūsų adresas:
Šiaurės prospektas 11, Klaipėda

Tel. +37066577000