Telefonų remontas Klaipėdoje

WeFix.lt tai mobiliųjų telefonų taisykla – vertinantiems kokybę. Jei ieškote telefono remonto ekspertų Klaipėdoje, ar tai būtų iPhone ar Android (Samsung, Huawei, OnePlus, HTC ar kitas) telefonas, patekote į reikiamą vietą.

Mes galime padėti jei jūsų telefonas yra sugedęs, pvz ekranas sudaužytas, baterija išsenka per greitai, nesikrauna ir kitos problemos. Mūsų ofisas randasi Klaipėdoje, bet mūsų klientai gali atsiųsti savo telefoną iš bet kurio Lietuvos miesto. Dauguma telefono remonto darbų atliekami tą pačią dieną, viskas priklauso kokios firmos turite telefoną. Pvz. iPhone telefono ekrano pakeitimas užtrunka iki valandos, tuo tarpu Samsung ekrano pakeitimas gali užtrukti iki kelių valandų. Visada galite su mumis susisiekti ir pasitikslinti.

Dažniausiai pasitaikančios telefonų problemos:

– 1 metų garantija visiems telefono remonto darbams, išskyrus baterijai ir krovimo lizdui (3 mėn.)

Jeigu turite problemą, kuri nėra paminėta, arba tiesiog norite sužinoti remonto kainą – susisiekite telefonu arba užpildykite formą.

Užpildykite šią formą

Būtinai paminėkite kokios rūšies įrenginį turite, taip pat apibūdinkite problemą. Pvz. Samsung Galaxy 9 sudaužytas ekranas.

Mūsų darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
09:00-19:00

Mūsų adresas:
Šiaurės prospektas 11, Klaipėda

Tel. +37066577000