Stacionarių kompiuterių remontas Klaipėdoje

WeFix.lt tai mobilių stacionarių kompiuterių taisykla – vertinantiems kokybę. Jei ieškote Klaipėdoje kompiuterių remonto ekspertų, ar tai būtų iMac/Mac Pro ar kito gamintojo (Asus, Acer, Dell, Lenovo ar žaidimų surinktas kompiuteris) kompiuteris, patekote į reikiamą vietą.

Mes galime padėti jei jūsų kompiuteris yra sugedęs, pvz lėtai veikia, neįsijungia ir kitos problemos, o galbūt norite pridėti daugiau atminties, pakeisti grafikos plokštę ar kitaip paspartinti kompiuterį? Galbūt ieškote kas galėtų surinkti super greitą kompiuterį žaidimams? Mūsų ofisas randasi Klaipėdoje, bet mūsų klientai gali atsiųsti savo kompiuterį iš bet kurio Lietuvos miesto. Dauguma kompiuterio remonto darbų atliekami per kelias dienas, viskas priklausonuo problemos rimtumo, kokios firmos turite kompiuterį ir ar detalės reikiamos remontui yra mūsų sandėlyje. Pvz. Windows perrašymas būtų 1-2 dienų darbas, jei reikia keisti detales, gali užtrukti ir ilgiau. Visada galite su mumis susisiekti ir pasitikslinti.

Dažniausiai pasitaikančios stacionarių kompiuterių problemos:

– 1 metų garantija visiems stacionarių kompiuterių remonto darbams.

Jeigu turite problemą, kuri nėra paminėta, arba tiesiog norite sužinoti remonto kainą – susisiekite telefonu arba užpildykite formą.

Užpildykite šią formą

Būtinai paminėkite kokios rūšies įrenginį turite, taip pat apibūdinkite problemą. Pvz. Dell Optiplex 860 neužsikrauna ar neįsijungia.

Mūsų darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
09:00-19:00

Mūsų adresas:
Šiaurės prospektas 11, Klaipėda

Tel. +37066577000