Nešiojamo kompiuterio kieto disko gedimas

WeFix.lt nešiojamų kompiuterių taisykla Klaipėdoje gali Jums padėti!

Nešiojamo kompiuterio kieto disko gedimas labai dažna problema. Jeigu įjungus kompiuterį yra juodas ekranas (būna rašo “no boot device”), galbūt kraunant operacinę sistemą užstringa, arba girdite kliksėjimo ar dar kokius keistus garsus, galimai kietas diskas jau sugedo. Standartiniai kieti diskai yra jautrūs smūgiams, todėl net nuo menko kompiuterio numetimo ar sutrenkimo gali sugesti. Sugedusį kietą diską nesunku pakeisti (priešingai jeigu turite Macbook nuo 2016 metų), visada galite pasirinkti vietoj naujo standartinio kieto disko (HDD) super greitą diską (SSD), taip dar ir žymiai paspartinsite savo kompiuterį. Kaina priklauso nuo norimo disko tipo ir talpos. Galimas ir duomenų atkūrimas iš sugedusio disko.

Bet kuriuo atveju kreipkitės į mus. Atlikę diagnostiką mes pranešime kiek gali kainuoti ir kiek gali užtrukti problemos pašalinimas.

Užpildykite šią formą

Būtinai paminėkite kokios rūšies įrenginį turite, taip pat apibūdinkite problemą. Pvz. Acer Aspire 5 A514 lėtai veikia ar ekranas sudaužytas, ar neužsikrauna.

Mūsų darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
09:00-19:00

Mūsų adresas:
Šiaurės prospektas 11, Klaipėda

Tel. +37066577000