Nešiojamų kompiuterių remontas Klaipėdoje

WeFix.lt tai nešiojamų kompiuterių taisykla vertinantiems kokybę. Jei ieškote nešiojamų kompiuterių remonto Klaipėdoje, ar tai būtų Macbook ar kito gamintojo (Asus, Acer, Dell, Lenovo ar kitas) kompiuteris, patekote į reikiamą vietą.

Mes galime padėti jei jūsų nešiojamas kompiuteris yra sugedęs, pvz ekranas sudaužytas, baterija išsenka per greitai, nesikrauna, lėtai veikia ar kitos problemos, o galbūt norite pridėti daugiau atminties ar kitaip paspartinti kompiuterį? Mūsų ofisas randasi Klaipėdoje, bet mūsų klientai gali atsiųsti savo kompiuterį iš bet kurio Lietuvos miesto. Dauguma remonto darbų atliekami per kelias dienas, viskas priklauso kokios firmos turite kompiuterį ir ar detalė yra mūsų sandėlyje. Pvz. Windows perrasymas būtų 1-2 dienų darbas, jei reikia keisti detales, gali užtrukti ir ilgiau. Visada galite su mumis susisiekti ir pasitikslinti.

Dažniausiai pasitaikančios nešiojamų kompiuterių problemos:

– 1 metų garantija visiems nešiojamų kompiuterių remonto darbams, išskyrus baterijas (3 mėn).

Jeigu turite problemą, kuri nėra paminėta, arba tiesiog norite sužinoti remonto kainą – susisiekite telefonu arba užpildykite formą.

Užpildykite šią formą

Būtinai paminėkite kokios rūšies įrenginį turite, taip pat apibūdinkite problemą. Pvz. Acer Aspire 5 A514 lėtai veikia ar ekranas sudaužytas, ar neužsikrauna.

Mūsų darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
09:00-19:00

Mūsų adresas:
Šiaurės prospektas 11, Klaipėda

Tel. +37066577000