Elektrinių paspirtukų ir dviračių remontas

Jei ieškote elektrinių paspirtukų ir dviračių remonto meistrų Klaipėdoje, ar tai būtų Xiaomi ar kito gamintojo (Segway, Beaster, Zero, Geobike ar kitos firmos) paspirtukas/dviratis, patekote į reikiamą vietą.

Mes galime padėti jei jūsų elektrinis paspirtukas ar dviratis yra sugedęs, pvz neįsijungia ekranas, nevažiuoja, baterija trumpai laiko, sugedo po lietingo pasivažinėjimo, gal skleidžia neįprastus garsus, gal prastai stabdo ar padanga prakiuro? Mūsų ofisas/taisykla randasi Klaipėdoje, bet mūsų klientai gali atsiųsti savo elektrinį paspirtuką ar dviratį iš bet kurio Lietuvos miesto. Dauguma paspirtuko/dviračio remonto darbų atliekami per kelias dienas, viskas priklauso nuo problemos rimtumo, kokios firmos turite paspirtuką/dviratį ir ar detalės reikiamos remontui yra mūsų sandėlyje. Visada galite su mumis susisiekti ir pasitikslinti.

Dažniausiai pasitaikančios el. paspirtukų/ dviračių problemos:

– 3 mėnesių garantija visiems el. paspirtukų/dviračių remonto darbams, baterijai ir krovimo lizdui

Jeigu turite problemą, kuri nėra paminėta, arba tiesiog norite sužinoti remonto kainą – susisiekite telefonu arba užpildykite formą.

Užpildykite šią formą

Būtinai paminėkite kokios rūšies paspirtuką turite, taip pat apibūdinkite problemą. Pvz. Xiaomi Mi Scooter M365 Pro nesikrauna ar neįsijungia ir t.t.

Mūsų darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
09:00-19:00

Mūsų adresas:
Šiaurės prospektas 11, Klaipėda

Tel. +37066577000