Apie mus

“Paprastai pasakius – jeigu verslas nedaro geros įtakos žmonėms, visuomenei ar aplinkai, neturėtumėte būti versle. Verslas nėra tik dėl pinigų – verslas yra kažkas kas gali sukurti pozityvų judėjimą pirmyn žmonių gyvenimuose” – Richard Branson.

WeFix Klaipėdoje (MB ”EA Tech”) yra įmonė, anksčiau žinoma kaip ”AndyRepairs”, pradėjo savo veiklą dar 2011 metais Jungtinėje Karalystėje. Aukštas įvertinimas ir klientų pasitikėjimas padėjo įmonei iškilti į vieną iš trijų labiausiai žinomų elektronikos taisyklų Milton Keynes mieste. Džiaugiamės galėdami tęsti mėgiamą veiklą Lietuvoje ir savo įmonę 2021 metais keliame į Klaipėdą. Norime prisidėti prie gerbūvio kūrimo gimtojoje šalyje. Mūsų vizija yra kurti patrauklias darbo vietas, kur darbuotojas jausis vertinamas ir darbo aplinka bus pozityvi. Laimingas darbuotojas – laimingas klientas. Mes siūlome ne tik malonų aptarnavimą bei kokybiškas greitas paslaugas, bet ir konkurencingas kainas bei garantijas. Kviečiame jus išbandyti mūsų penkių žvaigždučių paslaugas bei prisidėti prie mūsų augimo.

2021 Kovą užbaigėme su 237 žvaigždutėmis,o tai buvo daugiausia Milton Keynes mieste tarp nepriklausomų taisyklų. Esam pasiruošę toliau dirbti kokybiškai ir maloniai aptarnauti klientus.

Jeigu turite klausimų ar norite bendradarbiauti susisiekime!